Recenze - Dermacol - Hydrating and nourishing mask

středa 23. května 2018


Ahojte,
už jste o mě nějaký ten týden neslyšeli. Já vím. No, mohli jste si ode mne na chvíli odpočinout, ale teď se vracím. Neslibuji sice, že v plné parádě, ale alespoň v nějaké té formě. Důvody jsou jednoduché a snadno předvídatelné. Škola. Včera jsem ale odevzdala projekt, na kterém jsem pracovala celý semestr a který mi bral nejvíce času, udělala jsem v pondělí zkoušku, tak teď se mi trochu ulevilo a mám přece jen trochu volněji. Tak jsem se rozhodla opět zasednout za počítač a napsat vám článek. 


Recenze právě na tuto masku od Dermacolu tu ale není náhodou. Během posledních pár týdnů jsem neměla skoro ani čas se pořádně starat o tu svou pleť. Přiznávám se, že jsem ji dost opomíjela a tak, když jsem měla půl hodinky do odjezdu autobusu, jsem se rozhodla, že ten čas strávím tak, že půjdu do drogérky a vyberu si nějakou hydratační masku, se kterou si následně zpříjemním večer. Po dlouhým rozhodování, kterou si odnesu, jsem si nakonec vybrala tuto. Možná jen kvůli tomu, co slibovala, možná ale i kvůli tomu, že se mi povedlo shodit celou krabičku právě s těmito maskami. Možná to byl osud. Né, teď si vymýšlím, prostě se mi líbilo to, co slibovala! Každopádně sekuriťák ze mne nespustil oči. 

Jedná se o plátýnkovou masku. Samotné plátýnko mi přišlo na výšku vyhovující, nezasahovalo mi nijak do vlasů a ani mi nečouhalo nějak závratně z brady. Na šířku už to ale bylo horší, tak že maska vyživovala i vlasy. Sedělo dobře, z obličeje začalo opadávat, až když vysychalo. Musím se ale přiznat, že jsem ho měla na obličeji déle než 10 minut (takto dlouho máte mít masku na obličeji), takže se to i dalo čekat. Plátýnko nebylo nějak extrémně napuštěno, nebylo napuštěno ani tak, jak jsem zvyklá od masek z Aliexpressu. Spíš mi na první dotyk přišlo hodně málo napuštěné. To jsem ale později ocenila, když mi produkt nestékal všude po obličeji.  

Maska slibuje, že bude hydratovat, vyživovat, regenerovat a zjemňovat pleť a je pro všechny typy pleti. Toto byl ten důvod, proč jsem hodně váhala, jestli si tuto masku vůbec mám odnést. Přece jenom mou pleť typu sušenka nemůže prostě skvěle hydratovat maska, která by stačila mastné pleti. Nakonec jsem ale v drogerii nic lepšího nenašla a tak jsem se spokojila s touto. 

Když jsem plátýnko sundala z obličeje, zbylý produkt jsem do pleti vmasírovala. Nelepil a byl příjemný. Vlastně jsem zapomněla napsat, že mi docela i příjemně voněl. Nebyla to taková ta prvoplánová sladká medová vůně, ale nebyla nepříjemná. 

Pleť byla doopravdy hydratovaná. Jo, maska si neporadila se suchými místy, to jsem od ní ale ani nečekala. Celkově dostala pleť do lepšího stavu, než ve kterém byla před použitím. Musím se i přiznat, že mě maska příjemně překvapila, nečekala jsem totiž, že by mohla mít až takovýto efekt. Je ale jedna věc, kterou ji musím vytknout a to je její cena. 70 korun za jedno plátýnko mi prostě přijde dost. 

Znáte tuto masku? Vyhovovala vám?
Prosím, poraďte mi vaše oblíbené hydratační masky! :)

Na viděnou u dalšího článku,
Lenka

Sledujte můj Instagram - zde
Sledujte blog na Facebooku - zde
Přidejte se do giveaway skupiny - zde

V neposlední řadě sledujte můj blog přes GFC (v menu), jestli se vám tu líbí ♥

5 komentářů:

 1. Ta cena mi taky nepřijde moc vhodná to raději zvolím masky od Balea :) Ale neříkám, že bych si ji jednou nekoupila, na vyzkoušení super a vypadá dobře.
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 2. Taky si beru radeji Baleu... Ale tuhle mam vyzkousenou.. Za me teda prijemne nevonela... Sundala jsem ji behem chvilky, protoze jsem tu ne-vuni nemohla ani citit...

  OdpovědětVymazat
 3. Masku nepoznám, ale líbí se mi, že nebyla tak moc napuštěná tekutinou. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 4. Tuhle masku doma mám, akorát jsem jí ještě nezkoušela. Brzy se na ní ale také chystám :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 5. O masce jsem slyšela, ale nepoužila :). Ale četla jsem na ní kladné recenze :)

  Shard of Dreams

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentáře <3