O mněAhoj!
Já jsem Lenka a jsem autorkou tohoto blogu, který jsem založila 5.12.2015. To je hezké datum, ne? Ve světě blogů ale nejsem nováčkem. Svůj první blog jsem si založila v roce 2007 a vedla ho tak, jak bylo v této době zvykem. Tudíž na něm byly články o celebritách, různé bleskovky a soutěže o nejlepší blog. V roce 2013 mne tento styl psaní blogu přestal bavit a chtěla jsem začít psát něco o sobě a založila jsem si další blog. Tento blog jsem nakonec ale také opustila a to kvůli tomu, že jsem chtěla začít blogovat na blogspotu, na kterém jsem vytvořila tento blog, který původně nesl název "Let me make a wish". Později jsem ale chtěla název a adresu zjednodušit a tak vznikl název "Little Dreamer". S tímto názvem jsem také koupila doménu.

Jak už jste mohli pochopit z názvu blogu, jsem velký snílek.

Mým koníčkem, díky kterému jste našli tento blog, je právě blogování. Miluji samotné vymýšlení článků a i jejich následnou realizaci a propagaci. 

Dalším mým velkým koníčkem je cestování. Jo, tak to máme asi každý, že? Za mě je ale tato aktivita nejlepší investicí do sebe, protože co se nejen o sobě naučíme na našich cestách, to nám už nikdo nevezme. Navíc je dobré poznávat jiné kultury a udržovat si přehled o světě kolem nás.

Dále si ráda čtu, poslední dobou s knihami usínám a baví mě dokreslovat si ten svět popsaný v nich.

Dalším mým velkým koníčkem dříve bylo nakupování a kosmetika. Nyní oblečení už moc nenakupuji, spíš se soustředím na kvalitnější kousky a z kosmetiky používám už také převážně mé stálé oblíbence. Občas ale pořád sáhnu po něčem novém.

V roce 2018 mě potkalo velké štěstí, objevila jsem běhání. Původně jsem běhala jen kvůli pročištění hlavy a uklidnění se v těžší životní situaci, ale běhání mi naštěstí zůstalo a za těch 6 let jsem se dost posunula. Svůj vysněný půlmaraton jsem si zaběhla už 3x. A přestal být pro mě cílem. 

V roce 2022 jsem se dala i na orientační běh a úplně jsem si ho zamilovala! To vyčištění hlavy tam v lese, když se člověk soustředí jen na mapu a okolní prostředí, to můžu.

Miluji i procházky a túry. Prostě pohyb je neodmyslitelnou součástí mého života. V poslední době jsem zařadila i silové tréninky.

Nejčastěji pobývám v Praze, kde jsem momentálně v podnájmu, ale už dávno skončila ta doba, kdy jsem se nejlépe cítila ve velkém městě. Momentálně jen čekám, až mi životní situace dovolí odtud utéct! 

Jsem hrozně aktivní člověk. Nesnáším sedět celý den na místě. Potřebuji pořád něco dělat, ať už běhat, chodit na procházky a nebo tvořit. Snažím se učit norštinu, ale bohužel na to nemám tolik času, kolik bych potřebovala.

V únoru 2021 jsem obhájila svou diplomovou práci a stala se ze mě paní inženýrka budov a prostředí. Studovala jsem Fakultu stavební na ČVUT v Praze. 

Po kratším časovém období stráveném v projekční kanceláři jsem se našla na pozici BIM konzultanta. Mým úkolem je učit lidi pracovat v BIM, vytvářet modely staveb a jejich zařízení a dělat chytré komponenty do modelů. 

♥ 

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji za komentáře <3