O mněAhoj!
Já jsem Lenka a jsem autorkou tohoto blogu, který jsem založila 5.12.2015. To je hezké datum, ne? Ve světě blogů ale nejsem nováčkem. Svůj první blog jsem si založila v roce 2007 a vedla ho tak, jak bylo v této době zvykem. Tudíž na něm byly články o celebritách, různé bleskovky a soutěže o nejlepší blog. V roce 2013 mne tento styl psaní blogu přestal bavit a chtěla jsem začít psát něco o sobě a založila jsem si další blog. Tento blog jsem nakonec ale také opustila a to kvůli tomu, že jsem chtěla začít blogovat na blogspotu, na kterém jsem založila tento blog, který původně nesl název "Let me make a wish". Později jsem ale chtěla název a adresu zjednodušit a tak vznikl název "Little Dreamer".

Jak už jste mohli pochopit z názvu blogu, jsem velký snílek. Dokážu celý den jen tak sedět a snít o budoucnosti. Občas mám pak problém rozeznat realitu s mými myšlenkami, když se do nich moc zaberu. 

Mým největším koníčkem v poslední době je právě můj blog. Miluji samotné vymýšlení článků a i jejich následnou realizaci a propagaci. Dalším mým velkým koníčkem je kosmetika a nakupování. Pšššt. Zrovna si šetřím na lepší foťák, abych pro vás mohla dělat tento blog lepší a lepší. Takže teď musím to nakupování omezit, haha. Dále si ráda čtu, ale to nejčastěji jen o prázdninách, právě o nich mám na čtení nejvíce času. Dříve jsem i hodně kreslila a v poslední době si pohrávám s myšlenkou, že se k tomu vrátím.

V současné době budu nastupovat do 3. ročníku na stavební fakultě ČVUT v Praze. Jako svůj hlavní obor jsem si zvolila konstrukce pozemních staveb. Toto léto trávím tak, že chodím rýsovat do jedné projekční kanceláře, kde se připravuji na profesní život. 

Pocházím z jižních Čech, kam i jezdím na víkendy a na prázdniny. Nejvíce času ale přes školní rok trávím v Praze, kde jsem na koleji a kde okoukávám zvyky pražských řidičů a nechávám se kazit velkoměstem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentáře <3