O mněAhoj!
Já jsem Lenka a jsem autorkou tohoto blogu, který jsem založila 5.12.2015. To je hezké datum, ne? Ve světě blogů ale nejsem nováčkem. Svůj první blog jsem si založila v roce 2007 a vedla ho tak, jak bylo v této době zvykem. Tudíž na něm byly články o celebritách, různé bleskovky a soutěže o nejlepší blog. V roce 2013 mne tento styl psaní blogu přestal bavit a chtěla jsem začít psát něco o sobě a založila jsem si další blog. Tento blog jsem nakonec ale také opustila a to kvůli tomu, že jsem chtěla začít blogovat na blogspotu, na kterém jsem založila tento blog, který původně nesl název "Let me make a wish". Později jsem ale chtěla název a adresu zjednodušit a tak vznikl název "Little Dreamer".

Jak už jste mohli pochopit z názvu blogu, jsem velký snílek. Dokážu celý den jen tak sedět a snít o budoucnosti. Občas mám pak problém rozeznat realitu s mými myšlenkami, když se do nich moc zaberu. 

Mým největším koníčkem v poslední době je právě můj blog. Miluji samotné vymýšlení článků a i jejich následnou realizaci a propagaci. Dalším mým velkým koníčkem je kosmetika a nakupování.  To se ale v poslední době snažím omezit, aby by zbyly peníze i na cestování, které jsem si v poslední době hodně oblíbila. Dále si ráda čtu, ale to nejčastěji o prázdninách, právě o nich mám na čtení nejvíce času. Dříve jsem i hodně kreslila a v poslední době si pohrávám s myšlenkou, že se k tomu vrátím.

Minulý rok - 2018 - jsem si našla další velký koníček, kterým je běhání. Původně jsem běhala jen kvůli pročištění hlavy a uklidnění se v těžší životní situaci, ale běhání mi naštěstí zůstalo a za ty skoro 3 roky jsem se dost posunula. Svůj vysněný půlmaraton jsem si zaběhla už 3x a teď pracuji na své rychlosti.

Miluji jen tak chodit po městě, v mém případě je to nejčastěji Praha, a pozorovat chování lidí. Sama jsem začala sledovat pro mě inspirativní lidi na sociálních, kteří mě motivují. Právě díky těmto věcem jsem se začala i víc zajímat o prostředí kolem nás.

Pocházím z jižních Čech, kam i jezdím na víkendy a na prázdniny. Nejvíce času ale  trávím v Praze, kde jsem si našla pokoj v bytě na Dejvicích a kde okoukávám zvyky pražských řidičů a nechávám se kazit velkoměstem. Vlastně se už tak trochu cítím jako člověk z velkého města.

V září 2020 jsem vylezla na svou zatím nejvyšší "horu" a to Hochschwab (2277 m.n.m.) a doufám, že ho brzy překonám!

Jsem hrozně aktivní člověk. Nesnáším sedět celý den na místě. Potřebuji pořád něco dělat, ať už běhat, chodit na procházky a nebo tvořit. Mým aktuálním cílem je uplést si svetr!

V únoru 2021 jsem obhájila svou diplomovou práci a stala se ze mě paní inženýrka konstrukcí pozemních staveb. Studovala jsem Fakultu stavební na ČVUT v Praze. 

♥ 

  • Share: