O mněAhoj!
Já jsem Lenka a jsem autorkou tohoto blogu, který jsem založila 5.12.2015. To je hezké datum, ne? Ve světě blogů ale nejsem nováčkem. Svůj první blog jsem si založila v roce 2007 a vedla ho tak, jak bylo v této době zvykem. Tudíž na něm byly články o celebritách, různé bleskovky a soutěže o nejlepší blog. V roce 2013 mne tento styl psaní blogu přestal bavit a chtěla jsem začít psát něco o sobě a založila jsem si další blog. Tento blog jsem nakonec ale také opustila a to kvůli tomu, že jsem chtěla začít blogovat na blogspotu, na kterém jsem založila tento blog, který původně nesl název "Let me make a wish". Později jsem ale chtěla název a adresu zjednodušit a tak vznikl název "Little Dreamer".

Jak už jste mohli pochopit z názvu blogu, jsem velký snílek. Dokážu celý den jen tak sedět a snít o budoucnosti. Občas mám pak problém rozeznat realitu s mými myšlenkami, když se do nich moc zaberu. 

Mým největším koníčkem v poslední době je právě můj blog. Miluji samotné vymýšlení článků a i jejich následnou realizaci a propagaci. Dalším mým velkým koníčkem je kosmetika a nakupování.  To se ale v poslední době snažím omezit, aby by zbyly peníze i na cestování, které jsem si v poslední době hodně oblíbila. Dále si ráda čtu, ale to nejčastěji o prázdninách, právě o nich mám na čtení nejvíce času. Dříve jsem i hodně kreslila a v poslední době si pohrávám s myšlenkou, že se k tomu vrátím.

Minulý rok - 2018 - jsem si našla další velký koníček, kterým je běhání. Původně jsem běhala jen kvůli pročištění hlavy a uklidnění se v těžší životní situaci, ale běhání mi naštěstí zůstalo a za ten rok, co běhám, jsem se dost posunula. Právě si pohrávám s myšlenkou běžet na jaře půl maraton.

Miluji jen tak chodit po městě, v mém případě je to nejčastěji Praha, a pozorovat chování lidí. Sama jsem začala sledovat pro mě inspirativní lidi na sociálních, kteří mě motivují. Právě díky těmto věcem jsem se začala i víc zajímat o prostředí kolem nás.

Toto jaro jsem úspěšně dokončila své bakalářské studium na ČVUT v Praze, kde jsem studovala stavební fakultu, konstrukce pozemních staveb. Od konce září se do této školy vracím, abych zde pokračovala v magisterském studiu.

Pocházím z jižních Čech, kam i jezdím na víkendy a na prázdniny. Nejvíce času ale přes akademický rok trávím v Praze, kde jsem na koleji a kde okoukávám zvyky pražských řidičů a nechávám se kazit velkoměstem. Vlastně se už tak trochu cítím jako člověk z velkého města.

♥ 

  • Share: