Promoce

pátek 20. září 2019


Ahojte,
v poslední době mi ta pravidelnost tolik nejde, že? Já už se ale napravím! Od příletu z Kodaně jsem se vlastně poprvé zastavila teprve teď, tak vám jdu v klidu sepsat tento článek. No a pak se musím pustit do třídění a dávání dohromady fotek z Kodaně, abych vám taky mohla říct něco o tomto tripu. No, ale teď zpět k dnešnímu článku.


Na jaře se mi povedlo udělat státnice (ok, tak tohle těžký nebylo) a obhájit bakalářku (tohle bylo mega těžký, příště radši průměr těchto dvou věcí, prosím!). Promoce jsme ale měli až tuto středu. To asi abychom na slavnostní předávání už vystřízlivěli jak z oslav titulu, tak z nadšení. Musím se přiznat, že bych spíš ocenila, kdyby byly ještě na jaře, ale aspoň jsme se teď ještě viděli se všemi ze školy. Už tak nějak putujeme jiným směrem a už nebudeme všichni úplně pohromadě. 

Před samotným začátkem jsme dostávali pokyny, jak máme jít, kudy máme přijít, jak si sednout, kdy si nesednout, jak si jít pro diplom, jak se vracet na své místo a jak odejít. Jestli chcete vidět nejvíc zmatených tváří vysokoškolsky vzdělaných lidí, nakoukněte do místnosti, kde se dávají tyto pokyny. Zvolila jsem taktiku, že to prostě okoukám od lidí přede mnou, se svým příjmením v půlce abecedy jsem si tento luxus mohla dovolit. A tato taktika vyšla na jedničku!

No a pak už to šlo rychle. Došla jsem si pro titul a konečně mám papír na to, že jsem tu školu zvládla. 


Těším se na vás u dalšího článku,
Lenka

Sledujte můj Instagram - zde
Sledujte blog na Facebooku - zde
Přidejte se do giveaway skupiny - zde

V neposlední řadě sledujte můj blog přes GFC (v menu), jestli se vám tu líbí ♥   

18 komentářů:

 1. Gratuluji k promocím a tvému vytouženému diplomu! :))

  OdpovědětVymazat
 2. Moc Ti gratuluju! ♥ Jak si to tak čtu, tak ta organizace promocí je asi všude stejná :D Taky jsem zvolila taktiku okoukám to od ostatních a naštěstí mi to vyšlo :D

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji ♥
   Jo, tahle strategie je vděčná :D hlavně nezačínat na A :D :D :D

   Vymazat
 3. Moc gratuluju! A máš krásné šaty, sluší ti to💕

  OdpovědětVymazat
 4. já to taky takhle obkoukala od ostatních, díky bohu jsem nešla první a ani poslední :D

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 5. Gratuluji a moc ti to slušelo, viděla jsem i více fotek u tebe na instagramu :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentáře <3