Přicházím...

prosince 05, 2015

Ahoj.
Jmenuji se Lenka, tady na blogu budu vystupovat jako eL. Je mi 20 let a studuji stavební inženýrství na ČVUT v Praze. Jsem teď v prvním ročníku. Pocházím z jižních Čech, ale naprostou většinu času trávím v Praze, kde jsem na koleji.
Ve světě blogování nejsem úplným nováčkem. Svůj první blog jsem měla už v jedenácti letech. Odkaz Vám sem radši dávat nebudu, protože to byl takový ten blog typu ctrl+c a ctrl+v. Měla jsem tam plno "foteček" celebrit a tak. Pak jsem měla ještě pár blogů. V roce 2012, v prosinci, jsem založila svůj blog www.lee-chan.blog.cz, ze kterého se sem stěhuji. Tento blog byl už autorský, přidávala jsem na něj plno deníčkových článků, občas jsem vymyslela i svůj článek, občas jsem sepsala recenzi.
Tento blog jsem založila, protože z blogu chci udělat větší součást svého života a mám pocit, že na blog.cz se mi to moc nedařilo, právě proto jsem se přestěhovala sem. Chci udělat něco trochu víc na úrovni. A co sem budu přidávat? Tento blog bude tématicky stejný s mým předešlým. To znamená, že budu psát deníčkové články, recenze, své články, fotit outfity. Ráda bych tu i začla s DIY, což jsem na starém blogu neměla. Budu se pokoušet přidávat pravidelně jednou až dvakrát týdně. Středu bych si sama pro sebe určila jako den, kdy určite nějaký článek vyjde.
To bude pro teď vše. Doufám, že se Vám tady bude líbit a že se sem budete s radostí vracet.
Pac a pusu, Vaše eL.

 • Share:

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Ráda se tu u tebe zastavím a pokud i ty aspoň občas přijdeš ke mně,budu ráda:)Tak ať se ti na novém blogu líbí:)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak nech sa ti na novom blogu darí. Ja som tiež nikdy nepridávala články ako DIY.. prvý raz asi pred mesiacom, či dvomi :-D ale celkom ma to bavilo.

  OdpovědětVymazat
 3. Hi everyone, I'm testify how i Got my Husband back after a Divorce !!!
  I'm Tiffany Wilson From California, after Five years of marriage,
  My Husband divorces me off no reason, I cried all through and try all the possible best I could to make everything work out for good and to get him back but to no avail, I was confused and frustrated until I crossed a site of Dr Frank Ojo, I read everything completely on the site, it was talking about Love spells and reunion marriage spells and different types of spells, I was more confused on what to do because I don’t believe on spell casters mostly on Love spells, though I decided to give a try out, I contacted Dr Frank Ojo and explained everything completely to him on what I am passing through to my own greatest surprise, Dr Frank Ojo told me that my husband is going to call me back to come home after two days he has finished casted the spell. I have believed on him and so surprising really my husband calls me back home and ask for forgiveness and he promised to Love me only and forever be with me only. All great thanks to Dr Frank Ojo for his marvelous spell work, contact him today by his Email: Templeofloveandprosperity@gmail.com ,website info: http://lovespell2.yolasite.com , If you have any problem contact him, I give you 100% guarantee that he will help you, Thanks to Dr Frank Ojo.

  OdpovědětVymazat
 4. Jéé, nový blog. Já také začínám se svým současný blogem, ačkoli jsem dřív už nějaké měla. Připadá mi, že tvůj blog v jedenácti letech byl pravděpodobně více na úrovni než ten můj ve dvanácti... koneckonců, taky jsem o tom napsala článek :)
  Jane z janepise.blogspot.cz || Stručná historie mé blogérské slávy blog

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentáře <3