Look: jako víla

neděle 17. června 2018


Ahojte,
jestli sledujete můj Instagram, určitě vám neuniklo, že naprosto miluji květinové čelenky do vlasů. Mám je doma už v několika barvách. Sice je to pořád stejný typ, ale přijde mi, že každá barva „říká“ něco jiného. Když jsem tedy projížděla věci, které si mohu vybrat k vyzkoušení z postovnezdarma.cz a spatřila tam tento věneček, měla jsem docela jasno, že ho musím mít.


Už když jsem si věneček objednávala, měla jsem jasno v tom, že si ho chci vzít na letní festival, kam se s kamarády chystám. Doufám tedy, že bude tentokrát hezké počasí a že se opět nebudeme válet v bahně, jak tomu bylo minulý rok. To mi totiž docela celý festival kazilo, abych byla upřímná. A navíc do deště se takovýto věneček ani pořádně nehodí, takže prostě musí být krásně! A vzhledem k tomu, že jsem nevěděla a stále ještě nevím, co budu mít na sobě, rozhodla jsem se pro univerzální bílé provedení, které vypadá, jako kdyby bylo dělané přímo pro nějakou vílu.


Samotné kytky a lístky věnečku nejsou vyříznuté úplně přesvědčivě. Jsou místy hodně zubaté, ale tak celkově to vůbec nenarušuje výsledný pocit z věnečku. Vždyť i živé kytky nemusí vždy být úplně krásně symetrické. Dovoluji si tvrdit, že těchto zoubků si ani nevšimnete, když věneček uvidíte na něčí hlavě. Co se mi ale naopak líbí je to, že celý drátek věnečku je obmotaný lístečky, kterých si beztak taky nevšimnete, když ho na někom uvidíte. Je to ale takový pěkný detail. Věneček si můžete i vytvarovat podle své hlavy, právě díky drátku, a dokonce si ho i díky pentličce můžete prodloužit. Na mou malou hlavu sedí i úplně utažený.

Pro pokračování ve čtení klikněte na:


Když jsem vymýšlela, jak věneček nafotím, musela jsem prostě sáhnout po těch bílých krajkovaných šatech! Tak se mi to k sobě líbilo. Make-up jsem rozhodně nepřeháněla. Rty jsem obtáhla nahou rtěnkou, upravila si obočí, použila růžovou tvářenku a oči jsem zvýraznila rozmazanou linkou, kterou jsem vykouzlila díky tužce na oči. Jelikož jsem chtěla výraznější řasy, nalepila jsem umělé a celý tento look byl na světě. Abych se cítila víc jako víla, jemně jsem si natočila pramínky vlasů kolem obličeje a na upravené vlasy jsem konečně posadila věneček. Výsledek můžete vidět níže.
Tak a to by ode mne bylo pro dnes vše. Těším se na vás opět ve středu!

Máte rádi květinové čelenky? Chystáte se v létě na nějaký festival?

Na viděnou u dalšího článku,
Lenka

Sledujte můj Instagram - zde
Sledujte blog na Facebooku - zde
Přidejte se do giveaway skupiny - zde

V neposlední řadě sledujte můj blog přes GFC (v menu), jestli se vám tu líbí ♥

15 komentářů:

 1. Květinové čelenky se mi taky moc líbí:). A ty, jak máš blonďaté vlasy, tak fakt vypadáš jak víla:D.
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 2. Šaty jsi k tomu zvolila skvěle. :) Sluší ti to.
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 3. Mě se tyhle čelenky hrozně líbí, ale vůbec mi nesluší. Ty s ní vypadáš,jako opravdová víla. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné fotky a šatičky, strašně se mi líbí tenhle styl a čelenky mám moc ráda. Taky si plánuji vzít nějaké na letní festivaly :).
  TheBlondieTale

  OdpovědětVymazat
 5. Věneček je krásný a k bílým šatům se hodí.:) Já mám také doma věnečky, jeden od Lemondu a druhý z poutě a ani jeden z nich není dokonalý, jak říkáš, to nevadí, ty zoubky.:)
  Na festival se letos nechystám, byla jsem na Májalesu a to asi stačilo.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :)
   zoubky skoro nejsou vidět :)
   Taky bych asi nezvládla přežít dva :)

   Vymazat
 6. Jééj, veľmi ti to pristane, teraz ne leto je to krásny doplnok. :)

  Rebelliouslily

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, věnečky jsou letní must have! :) a děkuji moc :)

   Vymazat
 7. Teda Leni, to ti vážně přistane! Vážně jako víla <3.

  Pokud máš chuť, u mně na blogu právě běží soutěž s Dermacolem, tak se neváhej zúčastnit.

  Měj se krásně!
  papa ByGabra

  http://www.bygabra.cz/2018/06/opojne-vune-dalek-soutez-dermacol.html

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentáře <3