#LittleChristmas2018 - DIY dekorační řetězy

neděle 23. prosince 2018


Ahojte,
každý rok vyrábím nějakou ozdobu na stromeček. Dělám to takto už asi 3. rokem. Letos jsem měla docela krizi. Do poslední chvíle jsem nevěděla, co vyrobím a tak jsem i prošvihla možnost něco objednat z Aliexpressu. Nakonec mě chytla inspirace na místě, kde bych to nečekala. Na koncertě Lenny, kde lítaly bílé konfety a já si jich pár nabrala a rozhodla jsem se, že z nich udělám řetězy na stromeček. Nějak. Nakonec jsem dokoupila i hvězdičky, které jsem původně kupovala kvůli balení dárků, ale našly uplatnění i jako dekorace na stromeček. Alespoň se mi dárky se stromečkem hezky propojí. Konfetové řetězy byly jednoduché a rychlé. Prostě jsem vzala velkou jehlu, bavlnku, kterou jsem jehlou provlékla a ve dvou místech, jak můžete vidět na fotce, propíchla a navlékla na bavlnku. Už se těším, až uvidím, jak to bude vypadat na stromečku. 

Hvězdičkové řetězy už byly trochu složitější. Ne tím, jak jsem je vyráběla, ale spíš tím, že trvají déle a člověk musí mít trpělivost při jejich výrobě. Po chvíli mi jejich výroba samozřejmě šla lépe a přišla jsem si na svůj grif, ale ze začátku jsem se na to chtěla vyprdnout. Před a za každou hvězdičkou jsou dva uzlíky, které ji nepustí jinam, než kde je. Hvězdičky jsem rozmisťovala vždy po šířce své dlaně. Je to opět minimalistické a na stromečku si toho pravděpodobně všimnete, až když k němu úplně přijdete, ale přesně tyto detaily dotváří pak konečný dojem. Tedy aspoň myslím.A jak nakonec budou ozdoby vypadat na stromečku, to vám určitě ukážu na svém Instagramu, který najdete zde, tak mě určitě sledujte. 

Vyrábíte něco vy na stromeček? 

Na viděnou u dalšího článku,
Lenka

Sledujte můj Instagram - zde
Sledujte blog na Facebooku - zde
Přidejte se do giveaway skupiny - zde

V neposlední řadě sledujte můj blog přes GFC (v menu), jestli se vám tu líbí ♥ 

7 komentářů:

 1. wau si šikovná je to krásne :) ja na stromček nevyrábam nič nedopadlo by to dobre :)
  leekralovaa

  OdpovědětVymazat
 2. Páni, řetězy jsou krásné ♥ Pamatuju si, že dřív jsem taky vyráběla ozdobičky na stromeček z papíru, ale teď už by se mi do toho nechtělo :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá to nádherně! :) Je to moc super nápad

  LITTLE THINGS FOR EM

  OdpovědětVymazat
 4. To je super nápad, vypadá to moc hezky :)
  MyGoldenMind

  OdpovědětVymazat
 5. heal from broken heart" I wish I could find the right words to say how thankful i am to this love spell caster called Dr Ibrahim for bringing back my husband after he left me and our 3 kids for another woman, After 12years of marriage me and my husband has been into one quarrel or the other until he finally left me and moved to California to be with another woman. I felt my life was over and my kids thought they would never see their father again. i tried to be strong just for the kids but i could not control the pains that torments my heart, my heart was filled with sorrows and pains because i was really in love with my husband. Every day and night i think of him and always wish he could come back to me, I was really worried and i needed help, so i searched for help online and I came across a website that suggested that Dr Ibrahim can help get ex back fast. So, I felt I should give him a try. I contacted him and he told me what to do and i did it then he did a Love spell for me. 28 hours later, my husband really called me and told me that he miss me and the kids so much, So Amazing!! So that was how he came back that same day, with lots of love and joy, and he apologized for his mistake, and for the pain he caused me and the kids. Then from that day, our Marriage was now stronger than how it were before, all thanks to Dr Ibrahim. he is so powerful and i decided to share my story on the internet that Dr Ibrahim is real and powerful spell caster who i will always pray to live long to help his children in the time of trouble, if you are here and you need love spell to get ex lover back forever or save your marriage fast. Do not cry anymore, contact this powerful spell caster Dr. Ibrahim now. Here’s his contact: Call/WhatsApp: +2348052074872 Email: Dribrahimgreat@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. vyléčit se ze zlomeného srdce "Přál bych si, abych našel ty správné slova, abych řekl, jak jsem vděčný tomuto lásce kouzelnice nazvanou Dr. Ibrahim za to, že jsem vrátil mého manžela po tom, co odešel z mých a našich 3 dětí z jiné ženy, po 12 letech manželství můj manžel byl v jednom hádku nebo jiný, dokud mě konečně opustil a přestěhoval se do Kalifornie, aby byl s jinou ženou. Cítil jsem, že můj život skončil a mé děti si myslely, že už nikdy neuvidí svého otce. děti, ale nemohla jsem ovládat bolesti, které trápí mé srdce, mé srdce bylo plné bolesti a bolesti, protože jsem byl opravdu zamilovaný do svého manžela, každý den a noc myslím na něj a vždycky bych si přál, aby se mohl vrátit ke mně, Byl jsem vážně znepokojen a potřeboval jsem pomoc, a tak jsem hledal pomoc online a narazil jsem na webové stránky, které naznačovaly, že doktor Ibrahim může pomoci rychle dostat zpět a tak jsem cítil, že bych ho měl zkusit. co mám dělat a co jsem udělal, pak pro mě udělal kouzlo lásky urs později, můj manžel mě opravdu zavolal a řekl mi, že mi chybí mě i děti tolik, tak úžasné! Tak se vrátil tentýž den, s velkou láskou a radostí, omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou způsobil mně i dětem. Pak od toho dne bylo naše manželství silnější, než jak to bylo předtím, a to díky Dr. Ibrahimovi. on je tak silný a rozhodl jsem se sdílet můj příběh na internetu, že doktor Ibrahim je skutečný a mocný kouzelník, který se budu vždycky modlit, abych žil dlouho, abych pomohl svým dětem v době potíží, pokud jste tady a potřebujete láska získat ex lásku zpět navždy nebo zachránit vaše manželství rychle. Už neplakejte, kontaktujte silného kouzelníka Dr. Ibrahima. Zde je jeho kontakt:
  Call / WhatsApp: +2348052074872
  Email: Dribrahimgreat@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 7. Máš to moc pěkné :). Já dělám na stromeček perníčky a dělala jsem i takové hvězdičky ze stuh, jak se s nimi převazují dárky.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentáře <3