be assured | recenze

února 27, 2022

Ahoj, když jsem před měsícem přijímala spolupráci se značkou Vely, netušila jsem, s jak divným pocitem budu tento článek psát. Myslela jsem si, jak bude celý můj život zalitý Sluncem a nic mi nebude chybět, místo toho cítím prázdno a divné pocity. O tom to ale dnes nebude. Dnes tu jsem od toho, abych Vám pověděla něco o vitamínech, které jsem vyzkoušela.


Vitamíny Vely jsou vyrobeny z přírodních složek, bez GMO, alergenů, barviv, konzervantů či přídavných látek. Filozofií značky je to, aby se ženy cítily skvěle ve svém těle v jakémkoliv věku a mohly si naplno užívat svůj život.

Značka nabízí vitamíny pro teenagerky, mladé ženy, těhotné ženy, ale i pro ty starší. Máte na výběr mezi vitamíny, které se postarají o krásu vašich vlasů, doplnění energie, zmírnění vrásek, vnitřní klid, atd. Je toho hodně a abyste se ve výběru neztratily, tým Vely pro Vás připravil kvíz, který Vám pomůže s výběrem ideálních vitamínů právě pro Vás.Jelikož můj leden byl naplněný stresem až po okraj, bylo mi jasné, že si během února budu chtít odpočinout. Z toho důvodu jsem si vybrala vitamíny, které měly přinést vnitřní klid. 

Samotné balení je upcyklovatelné a nápadité. Příchuť těchto vitamínu má být borůvková, já se přiznám, že v tom borůvky necítím. Když jsem si gumídkové vitamíny vzala poprvé, byla jsem z chuti zaskočená a vlastně mi ani tolik nechutnala. Hned u druhého gumídka už to bylo dobré a na chuť jsem si zvykla. Je sladká, jen nevím, po čem chutná. 

A pomohly mi vitamíny? Musím říct, že během února jsem se cítila dobře. Měla jsem v tomto měsíci i stresovější týden, ale i tak byla má nálada dobrá a nenechávala jsem se tolika věcmi rozhodit. Od tohoto čtvrtka jsem ale jako na trní. Úplně neviním vitamíny, že si s tím neporadily, určitě nebyly navrženy pro to, aby se vypořádaly s válkou, ne? Jsem tedy trochu zaskočená. Celý měsíc jsem se psychicky cítila dobře, ale teď, po tom čase, kdy by měly být vidět výsledky, se dobře necítím. Je to ale tou dobou.

Co na vitamíny říkáte?

Těším se u dalšího článku,

Lenka

Sledujte můj Instagram - zde
Sledujte blog na Facebooku - zde
Sledujte můj YouTube kanál - zde

 • Share:

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Já osobně takovým to vitamínům příliš nevěřím .. na stres a pdoobně mi nikdy extra nepomohly skoro žádné, takže jsem to vzdala a říkám si, že nejvíc asi můžu pomoct sama sobě já. Doba je to šílená, úplně se mi navrátily úzkosti z prvních měsíců covidu, kterých jsem se po těch dvou letech konečně začínala zbavovat. Už si začínám myslet, že v tomhle světě se klidu ani já, ani ostatní asi jen tak nedočkáme. :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chápu :)
   No to jo :/ hold lidi mají všechno a chtějí pořád víc..

   Vymazat
 2. Já myslím, že na to, co se teď ve světě děje, žádné vitaminy nepomůžou. Ale jinak se mi vitaminy líbí, přijdou mi originální :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 3. Určitě jsou super, ostatně každé vitaminy či doplňky stravy jsou nám prospěšné. :))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentáře <3