Udělám si přesčasy aneb co si myslím o zákonu přitažlivosti?

února 17, 2022

Ahoj, už jste si někdy zkoušeli něco přát a přitáhnout si to do života? Zákon přitažlivosti se tomu říká a věřím, že jste to tady na internetu už potkali. 

Já jsem k tomu lehce skeptická, nemyslím si, že to funguje úplně pomocí vyslovení přání, ale tou snahou, kterou musíme vyvinout, abychom danou věc získali. Je to super v tom, že si opakujete, co si přejete a nezapomínáte na tom makat. Jsem hold více racionálně založený člověk. A já vím, že aby zákon přitažlivosti fungoval, musí se pro to něco dělat. Myslím si ale, že ta akce by měla být o dost větší než vyslovení přání. 

Minulý týden jsem si ale něco přitáhla i já! A vlastně to byl i důvod, proč nevyšel žádný článek. 


Kolega, se kterým často zabíjím čas v práci, odjel na dovolenou a tak jsem si řekla, že si udělám nějaké přesčasy, abych nemusela pak trávit v práci moc dlouho, když odečtu ty pauzy na kafe.

Nenasadila jsem moc vysoké tempo, v pondělí a úterý jsem si nadělala každý den hodinu. Ve středu mi ale zazvonil telefon, volal projektant, který po mě chtěl, ať dodělám projekt do pátku, že už mi poslal podklady. Byla středa, říkala jsem si, že to nějak zvládnu, ale tak nějak jsem začala tušit, že budu pracovat hodně. Práce nebylo málo.

Zkrátím to. Nakonec jsem si za celý ten týden nadělala 10 hodin a projekt jsem odevzdat zvládla, byl to ale dost velký stres. Každou volnou chvíli jsem trávila prací. Zavedlo mě to k myšlence o zákonu přitažlivosti. V úvodu jsem vám prozradila svůj pohled na něj a musím uznat, že po tomto týdnu na něj věřím o trochu víc. Sice jsem si ty přesčasy chtěla udělat, v žádném případě jsem ale nechtěla takovýto masakr. 

Musela jsem kvůli tomu, abych to stihla, vynechat angličtinu. To jsem vám ještě nepsala, co? Začala jsem chodit v práci na angličtinu, každý pátek si povídám s lektorem, který mluví jen anglicky a je to úplně jiný level než školní angličtina, kde vám vše vysvětlí česky. No, snad mi to umožní naučit se víc mluvit!

Věříte na zákon přitažlivosti?

Těším se u dalšího článku,

Lenka

Sledujte můj Instagram - zde
Sledujte blog na Facebooku - zde
Sledujte můj YouTube kanál - zde

 • Share:

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Ano. Zákon přitažlivosti nejrychleji funguje, když člověk sám přiloží ruku k dílu. A pak jsou opravdu chvíle, kdy to opravdu funguje samo od sebe. Ale člověk musí počítat s tím, že se mu přání splní úplně jinak, než si představoval.

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsem o tom kdysi psala i článek na blog. Mám období, kdy na to věřím víc a kdy na to věřím míň. Většinou v období (jako mám teď) kdy toho mám vážně hodně a jsou to důležité věci, které chci a potřebuji, aby vyšly, přeju si častěji a vědoměji. Zároveň se snažím přemýšlet nad čím během dne uvažuji, protože občas vyslovíme přání, aniž bychom si to uvědomovali a to se nejčastěji splní mnohem rychleji než ta plánovaná.
  V posledních letech se mi párkrát stalo, že některé přání nevyšlo a vážně mě to mrzelo. O pár měsíců později se ale stalo něco, co by se při naplnění přání nestalo a nakonec to vždy dopadlo fajn, takže věřím, že i přání dokáží pochopit, která ve skutečnosti vážně potřebujeme a která ne. No je to zajímavý téma. Já nejsem žádná ezo holka, ale zrovna tohle mě fascinuje. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Dříve jsem věřila víc, teď méně, ale rozhodně nejsem proti tomu, pokud někdo věří. Proč ne :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentáře <3