Co vlastně teď dělám?

května 21, 2022

 Ahoj! Fíha, tak dlouho jsme se neviděli. A jo, můžu za to já. Nebudu slibovat, že to teď bude lepší. Byla bych ráda, kdyby bylo, ale vím, v jakém kolotoči teď žiju a vím, že je těžké si sednout v klidu k počítači. Počítač je totiž tak to poslední, co chci po práci vidět. Občas mi v práci chybí nějaká fyzická aktivita. Vynahrazuji si ji teda po práci a o víkendech. To jo. No, právě jsem napsala 4 řádky ničeho a ještě jsem Vám ani neřekla, o čem ten dnešní článek bude, ale to už jste si možná přečetli. Dnes Vám chci říct, proč jsem tady tak trochu utichla a co je v mém životě teď aktuální. 


V práci je to teď docela mazec. Odešlo nám na můj vkus až moc kolegů, množství práce na to ovšem nemohlo reagovat tak rychle, takže teď, my zbylí, máme co dělat. Do toho jsem začala jezdit do firem a školit lidi, což je pro mně snad největší výstup z komfortní zóny vůbec. Není to pro mně vůbec jednoduché. Už jenom to, že je to celé založené na komunikaci s cizími lidmi. A ještě jim musím 6 hodin vysvětlovat něco, tudíž pořád mluvím. A dost často ani neznám odpovědi na jejich otázky, protože prostě nemám ty zkušenosti. Člověk musí pak potlačit své ego a říct že neví. A smířit se s tím, že toho neví hodně a cítí se pak jak idiot. Už jsem jednou skoro brečela z toho, co všechno nevím. No, není to teď vůbec jednoduché, takže mi chybí chuť sedět u počítače i po práci. 

O víkendech pak často zdrhám mimo Prahu. Ideálně do přírody, i když ne vždy to je příroda. Do článku  jsem vybrala fotky z Hluboké nad Vltavou, kam jsem vzala svého přítele někdy v dubnu. Nikdy tam nebyl a já si myslím, že tuhle krásu prostě musel vidět! Poprvé jsem si tam prošla i zámecké zahrady a byla jsem překvapená, jak jsou nádherné! Teda nejsou sice tolik nádherné jako zahrady průhonického zámku, ale stojí za to. Poslední aktivitou, která mi teď zabírá naprostou většinu času mimo práci a i velkou životní změnou je to, že jsem začala běhat orienťák. Už kdysi jsem s ním koketovala, dokonce v době, kdy jsem zkoušela natáčet pár videí na YouTube, tak si to možná pamatujete. Ale teď jsem se stala registrovaným závodníkem a jezdím na závody. Hrozně mě to baví, sice jsem v lesních disciplínách dost tragická, ale městské sprinty mi docela jdou. Tam umím nebýt poslední, heh. O tomhle bych vám ale chtěla napsat někdy jindy víc. Jak vlastně vnímám to, když začnete s nějakým sportem a vletíte přímo do té hlavní kategorie. A vlastně vám chci povědět i o tom, jak teď zpětně vnímám to, že vlastně začínám se sportem pořádně až teď. Tak příště!

Změnilo se ve Vašich životech v poslední době něco?

Těším se u dalšího článku,

Lenka

Sledujte můj Instagram - zde
Sledujte blog na Facebooku - zde
Sledujte můj YouTube kanál - zde

 • Share:

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Mazec v práci a jeden velký životní kolotoč .. nepíšeš náhodou i o mé aktuální situaci? :D Taky jsem se během týdne na jedné schůzce s klientem málem rozbrečela, protože se mě furt na něco ptal a já neuměla odpověď, protože jsem na své pozici stále pořád junior, ale dělám i věci seniorů, protože prostě šéf chce. Sebevědomí to rozhodně sráží, ale já se snažím to brát tak, že se aspoň pořád něčemu novému učím a jednou to třeba budu vědět a nebudu si připadat jak idiot. :D Takže hodně sil, obě je evidentně potřebuje. :)
  Hluboká je nádherná! Já tam byla poprvé loni a až jsem na sebe byla naštvaná, že jsem tam nebyla už dřív. :D

  OdpovědětVymazat
 2. Je třeba fakt, že já taky nestíhám vůbec nic. Nebýt toho, že nějaké články mám připravené a snažím po 14 dnech něco vydat, ale naprosto rozumím tomu že po práci je to poslední co chceš sednout k počítači. Je fakt že za poslední dobu spíš než bych zasedla k počítači po práci spíš odpočívám, jelikož v práci je to poslední dobou dost výživný. Víkendy dost často trávím s rodinou a občas někde na nějaké zábavě s kamarády právě. A když už nějaké volno mám a netrávím ho takhle snažím se cvičit a nebo číst, protože u toho fakt vypnu a to v poslední době potřebuji nejvíc prostě vypnout.

  Epilepsyylife

  OdpovědětVymazat
 3. Orienťák??? Jsi neskutečně šikovná. Pro mě je to noční múra, běh mi nejde, nebaví a vlastně ho ani neudýchám a to jsem jeden čas zkoušela... Také na blogu utichám... Moc práce, cestování.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentáře <3