Ten PĚTISTÝ ♥

neděle 22. října 2023

Ahoj, nemyslela jsem si, že chvíli po tom, co se vrátím sem na blog, budu slavit nějaký takovýto milník. Zjistila jsem ale, že tento článek, který píšu, je pětistý na tomto blogu a nešlo ho přejít něčím obyčejným. Prostě jsem z něj musela udělat takovou nostalgii! Dnes se to ponese ve znamení pětek, pojďme se tedy podívat na 5 mých top 5. 

1) Top 5 článků dle zobrazení

Vision board | 2022


Napsáno 13.1.2022
Tento článek musel být napadnut nějakými boty, či co, jelikož má 16 tisíc zobrazení. Jsem ale ráda, že tu je, protože jsem se vrátila k tomu, co jsem si na tu Vision board tehdy dala a viděla jsem, že jsem si naprostou většinu věcí splnila.

Jak dopadla má vision board 2021?

Napsáno 5.1.2022
Počet zobrazení: 6,68 tisíc

Vysněný princeznovský koutek


Napsáno 16.4.2017
Počet zobrazení: 6,13 tisíc
Jedna z mých prvních spoluprací!

Tipy na blogování

Napsáno: 9.4.2017
Počet zobrazení: 4,51 tisíc
Ty jo, zpětně se divím, jak obsáhlý článek to je!

Ricinový olej - zázrak nebo propadák na hustší obočí?

Napsáno: 15.10.2017
Počet zobrazení: 4,32 tisíc

2) Top 5 článků dle počtu komentářů

LittleChristmas2018 - Co jsem dostala k Vánocům?

Napsáno: 25.12.2018
Počet komentářů - 62, nutno podotknout, že zde se vyřádil spam

Věci, kterými zabíjíme své blogy

Napsáno: 7.2.2018
Počet komentářů - 59

7 důvodů, proč milovat a nesnášet svých 160 centimetrů

Napsáno: 12.9.2016
Počet komentářů: 48

Back to School - Aliexpress tipy

Napsáno: 22.8.2017
Počet komentářů: 42

Co jsem dostala k Vánocům?

Tady se žádnou fotkou chlubit nebudu, neboť je to celé focené na kalkulačku. :D 

Napsáno: 25.12.2015
Počet komentářů: 39

3) Mých 5 nejoblíbenějších článků

Jak jsem balila kluky na základce aneb nekonečná šňůra trapasů

Článek nemá fotku, takže opět bez ní. 

Napsáno: 13.3.2016
V tu dobu to bylo samozřejmě hrozně trapné, takhle zpětně jsem ráda, že jsem si tento článek napsala, protože se mám aspoň čemu smát. 

Maličkosti pro radost | prstýnek a náušnice

Napsáno: 18.11.2017
Toto byla má první spolupráce vůbec, jestli se nepletu. Prstýnek dodnes nosím a je symbolem mého blogu.

Tam, kde klid nekončí

Napsáno: 7.10.2018
Tento článek jsem psala přímo v Oslu. Tehdy jsem se do Norska neskutečně zamilovala a mé slabosti k této zemi jste si určitě už všimli.

Ten o prvním závodě

Napsáno: 23.11.2019
U tohoto článku jsem také ráda, že jsem ho napsala. Mám v něm vzpomínky na svůj první závod. Sice ne v orienťáku, ale běh to byl.


Kryštofovo údolím až na vrchol aneb výlet, který se nesetkal s pochopením

Napsáno: 5.6.2021
Místo, ke kterému mám snad stejný vztah jako k Norsku, je Ještěd. Toto je článek z mé poslední návštěvy. Tehdy jsem se v něm hecovala v tom, vybrat si co nejdelší trasu a jít ji. Bavilo mě na tom to hecování se, jestli to dám. No nakonec jsem si to trochu zkrátila, to se přiznám, ale dala jsem toho hodně! Mezi 20.-30. kilometrem chůze jsou už zajímavé myšlenkové pochody, vyzkoušejte to. 

4) Nejhorších 5 článků dle zobrazení

Heh, tak na tohle jsem zvědavá! Ty 2 články, které jsem letos napsala, do této statistiky zařazovat nebudu, neměly zatím šanci si ta zobrazení získat.

Bláznivé, šílené dny

Napsáno: 26.9.2021
Počet zobrazení: 195

Roadtrip po Norsku: 3. den

Napsáno: 29.9.2021
Počet zobrazení: 203
Tuhle sérii jsem vlastně nikdy nedokončila, což mě zpětně docela mrzí. Nemyslím si ale, že by to teď mělo cenu dodělávat, když už jsem zapomněla všechny detaily.

Jak letos balím dárky?

Napsáno: 5.12.2021
Počet zobrazení: 203

Zapomněla jsem si dělat radost

- opět foceno na kalkulačku, takže tady bez fotky

Napsáno: 10.3.2016
Počet zobrazení: 207

Můj další běh 17. listopadu

Napsáno: 21.11.2021
Počet zobrazení: 210

5) Top 5 nejlepších situací/momentů spojených s blogem

1) 1. spolupráce - z každé spolupráce jsem měla radost, ale když si vzpomenu, jak jsem byla nadšená, když jsem dostala nabídku na tu první. To je prostě nezapomenutelné!


2) Pořádání giveaway - I toto jsem měla na blogu vždy ráda. Sledovat, jak přibývají komentáře a pak vybrat výherkyni. Škoda, že už se to nedělá, to by k příležitosti 500 stýmu článku určitě nějaká byla.


3) Komunita kolem blogu + komentáře - Hrozně mě baví vaše komentáře a jsem ráda, že jste na mě nezanevřeli za tu dobu, co jsem tu nebyla a vrátili jste se!


4) Můj prostor - Miluju ten svůj prostor tady. Můžu si tu tvořit co chci.


5) Sdílení zkušeností - Na blozích mám ráda i veškeré recenze. Člověk si může vybírat věci podle recenzí ostatních blogerů, protože na jejich názor dá prostě víc, ještě když je dlouho sleduje.


Tak a to by bylo pro tento speciál vše. Musím se přiznat, že prvotní nápad vznikl rychle, takřka během 5 minut v práci. Realizaci jsem věnovala ale docela hodně času. I když spíš jsem se v tom blogu a článcích hrabala s nostalgií, takže mi to déle trvalo. Chápu, že pro vás tento příspěvek tak důležitý být nemusí, ale já z něj mám upřímnou radost.


Blogu bych se nadále chtěla věnovat jak nejvíc to půjde. Doufám, že se tu brzo změní design, protože tento už se mi prostě nelíbí. Akorát teda nejsem na toto tvoření nejšikovnější, ale snad se s tím nějak poperu.


Vzpomínáte si vy na nějaký můj příspěvek, který vám uvízl v paměti? 
Jaké situace a momenty kolem blogování by patřily do vašeho top 5?


10 komentářů:

 1. Zajímavě pojatý článek s takovému výročí. Nejdřív teda velká gratulace! :) 500 je krásné číslo. Přeji ti a tvému blogu alespoň ještě jednou tolik :) Co já bych teda rozhodně napsala do 5 nejlepších momentů s blogem, tak je to rozhodně tvorba přátel <3 Sice se už nestýkám se všemi, což mě mrzí, ale s Miškou a Terkou se vídáme pořád <3

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc! ♥
   To máš pravdu. :) Já se teda skrz blog setkala jen s jednou holčinou, ale je pravda, že s hodně blogerkami si komentujeme články už pěkných pár let a to také něco znamená :)

   Vymazat
 2. Panejo, to je krásných článků! Snad ke každému se zpětně vrátím a přečtu :-) Ty čísla jsou moc pěkná, ale zrovna dneska jsem řešila, že mám extrémně vysokou návštěvnost a statistika ukazuje na Kanadu. Je to divný a nemám moc radost, pokud to je napadnutý nějakými boty. To se mi nelíbí a nevím, co s tím. Každopádně souhlasím se závěrem článku - blog je zkrátka skvělá forma sdílení (se) ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto chápu tvé pocity. Jeden čas jsem měla obří návštěvnosti z Číny, taky ne nic reálného. Člověku to trochu kazí radost. Pak ale ustaly a už jsem tam měla jen ty své lidi :) Ale taky jsem nepřišla na to, co s tím dělat. :(
   A děkuji ♥

   Vymazat
 3. Opravdu super pojetí oslav! Tak všechno nej do další pětiletky :o)
  Hezký večer, Helena

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj, to je moc pěkně zpracovaný článek. ☺♥ Úplně jsi mi připomněla, že 14.10. měl můj blog narozeniny...., hold giveaway bude později...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju ♥
   Tak to gratuluji k narozeninám blogu! A zas tak velký zpoždění to není :)

   Vymazat
 5. Panečku, 500 článků, to je úctyhodné číslo! Tak přeju hodně sil do další pětistovky! :)

  V mých top 5 by rozhodně bylo to, že na můj blog začali kamarádi chodit před tím, než někam cestují, a hledají u mě tipy pro danou destinaci, to mě moc těší :)

  A Bit Of Jitt

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentáře <3